| by Nathan Moore | No comments

POMALÝ VAŘEC KUŘECÍ PÁČKY

POMALÝ VAŘEC KUŘECÍ PÁČKY

Mám rád skvělé grilování stejně dlouho jako následující jedinec, ale rozhodně nejsem zastáncem grilování v dešti nebo dokonce sněžení. Nebo dokonce zimu. Nebo i výrazný vítr.

V podstatě, pokud rozhodně není nádherný čas venku, má inspirace k získání grilu je ve skutečnosti omezená. Toto jídlo je vlastně ideální, když toužíte po tom, že velká kouřová preference stejně jako přežití prostě nebude spolupracovat.

Je to velmi jednoduché k házení bodů v pomalém sporáku, stejně jako jistě nejen provádí přípravu pokrmů maso po celou dobu vytvořit vše mnohem mnohem lépe, zanechá za sebou celý váš domov provonění, jako je touha! Vše, co je potřeba, je vlastně trocha drůbeže, BBQ omáčky a také trochu tekutého kouře.

Přemýšlejte o tomto zimním období nebo dokonce o grilování za mokra. Udělejte si společenskou hru a vytvořte si čas! Stačí si zapamatovat okraje.

POMALÝ VAŘEC KUŘECÍ PÁČKY

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Jemné, odpadávající maso z kostí! Pomalá příprava jídla je maso extrémně jemné a šťavnaté.

Velmi malá příprava! Umístěte to před funkcí, stejně jako skutečně večeři na jídelním stole 5 minut poté, co získáte dům!

🥘Potřebné materiály

Jediným bodem, který může být na tomto seznamu nepředvídatelný, je ve skutečnosti tekutý kouř. Nemějte však obavy, je nabízen ve vašem regionálním Walmartu.

3 kila navíc Drůbeží paličky – Použijte kůži na drůbežích bércích pro nejlepší výsledky.
1 lžička každý, sodík a pepř – tyto mohou být preferovány.
2 ½ hrnku BBQ omáčka – Rozdělte ji na 2 části, 2 hrnky a také ½ hrnku.
2 čajové lžičky tekutého kouře – zahrnuje chuť čerstvého z grilu a lze ji také využít pro různá masová jídla. *Je to mezi mými trikovými součástmi pro vnitřní přípravu ‘BBQ’ jídla!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Pomalá vařená jídla, jako je tato, mají tendenci se snadno připravit a naplnit chutí! Na začátku vyjděte hrnec nebo dokonce pomalý vařič, plech na vaření a hřeben na podlévání.

1.Připravte hrnec a vložte drůbež

Začněte tím, že budete stříkat ve svém pomalém sporáku spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu jídla, abyste zabránili hromadění. Následně do hrnce uspořádejte 3 kila drůbežích paliček navíc a nastříkejte na každou 1 lžičku, pepř a sodík.

2.Zahrňte omáčku i kouř

V současné době dejte na drůbež 2 hrnky vaší oblíbené BBQ omáčky spolu se 2 lžičkami tekuté směsi a uzení. Ujistěte se, že každá z paliček je skutečně úplně pokrytá omáčkou. Poté se vypořádejte s krytem a připravte se na snížené na 5 až 6 hodin nebo dokonce více na 3 až 4.

3.Připravte a připravte brojlera

Když je drůbež téměř hotová, zahřejte brojlera v kamnech a shromážděte kuchařský list spolu s pergamenovou zprávou. Přesuňte připravené paličky do pánve na osamělou úroveň a také česejte spolu se zbývající ½ hrnku BBQ omáčky.

4. Grilujte a také provádějte

Zkaramelizujte vrstvu kůže grilováním drůbeže po dobu 3 až 5 minut. Nedovolte, aby proléval! Když se provádí, odstraňte přicházející z teplého a sporáku.

Nemusíte zdobit tento rozplývající se primární díl! Doporučuji nabídnout spolu s některými jižně zapečenými makarony, stejně jako sýr, pečené fazole a zelný salát, abyste získali účastníka.