| by Nathan Moore | No comments

JELLO HROZNY (BAREVNÉ CANDY HROZNY)

RECEPT NA JELLO HROZNY (BAREVNÉ HROZNY CANDY)

To bylo původně ovlivněno obrázkem na Pinterestu a také jsme viděli mnohem více, protože. Na Pinterestu lze tento design sladkých hroznů potažených želatinou objevit jako Mražené hrozny, Sour Spot Grapes, Shine Grapes, stejně jako Jello, Sweet nebo dokonce Sweet Grapes, které moje domácnost stejně jako já všechny popisuji jako správné. níže.

Jsou proto živé a také chutné, že náš tým prostě potřeboval vyzkoušet všechny. Náš tým vytvořil tyto barevně příjemné hrozny pro Laurenin kurz v instituci, stejně jako přesně to, jaké byly ve skutečnosti oblíbené!

Lauren i já jsme očekávali 97 sladkých hroznů pocházejících z pytle čerstvých hroznů, které náš tým použil, když je náš tým vytvářel, takže určitě bylo skutečně hodně pro její kurz 25 účastníků, aby každý měl pár a také doplňky. pro instruktory i personál k pokusu také.

JELLO HROZNY (BAREVNÉ CANDY HROZNY)

JAK VYRÁBIT KANDIDOVANÉ HROZNY ŽELU

Aby je náš tým vydělal, připravil velký kuchařský list spolu s pergamenovou zprávou a také založil naše malé misky. Jeden na posypání a také 6 mnohem více navíc pro naše chutě prášku Jello, do kterých náš tým umístí ⅓ z každého svazku želé. Náš tým využil několik specializovaných chutí, které Jello v současné době nabízí, Kool-aid chutná hrozny, pomeranče a také třešně, stejně jako Jolly Breeder chutná modré maliny, čerstvé jablko a meloun.

Stejně tak tato variace sladkých hroznů je ve skutečnosti vytvořena spolu s pouhými 3 složkami – hrozny, želé a O. Ve skutečnosti jsou vytvořeny bez kukuřičného sirupu (a také cukru a posypu), který je připraven tak, aby si vysloužil sladkou pokrývku různých jiné sladké hrozny.

Začněte zasouváním párátek přímo do výchozího bodu hroznu a poté si hrajte s posypem. Střídavě podle chuti Jello vrstvíte hrozny, rolujte hrozny s úplně vyschlým želé tak, aby úplně navrstvily každý soukromý hrozn.

Chcete-li zjednodušit krycí špičku, nakloňte misky spolu s práškem Jell-O, abyste zajistili, že jsou skutečně nakloněny a také snáze se vrátíte k ochraně hroznů.

 

Komponenty

1 sáček hroznů (bez pecek, obvykle 2-3 libry na každý sáček)
4-6 chutí želé (náš tým použil 6 chutí, jen ⅓ každé dávky želé – nebo dokonce náš tým použil 4 chutě, ½ z každého balení)
½ c posypu (na namáčení)
sto párátek

 

Pokyny

Čisté hrozny a také vytvořené pracovní místo buď zcela bezplatně reagující na plochu, velký plech na vaření nebo dokonce chladící police, která je lemována spolu s pergamenovou zprávou (nebo dokonce lehkou hliníkovou fólií nebo dokonce voskovou zprávou). Vytvořte několik malých misek (4-6 v závislosti na počtu chutí, které jste si skutečně vybrali) spolu s ⅓ každé chuti Jello a také ještě jedno malé jídlo spolu s posypem.
Umístěte párátka přímo do původního otvoru na konec každého hroznu, ponořte je všechna přímo do posypu a poté střídavě podle chuti Jello ponořte každý hrozn. Umístění zakryté hrozny na pergamenu směrem k úplnému vyschnutí a ponechání za párátky v poloze.
Když se ochladí, stejně jako želé je vlastně sběr, párátka jsou ve skutečnosti rychle odstraněny. Umístění v provedení a pokrmu.

 

Tento ovocný výtvor s barevným cukrovím je velmi vhodný k použití jako dětské jídlo, kromě toho, že je zdravý, je pro děti také velmi zajímavý